olusia - komentarze


Hejka! To jest mój e-mail: avril_12@gazeta.pl
Piszcie. Chętnie z kimś po e-mailuje. Czekam...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
26.07.2005 :: 15:12 :: akd66.internetdsl.tpnet.pl

livand.glt.pl

Oks minęły 3 dni czas na drastyczne podejście twój blog zostanie usunięty przykro mi ale wiesz regulamin nie kto go nie czyta tak właśnie kończy aaaa i londujesz na czarnej liście złodzieji szablonów sorka
24.07.2005 :: 16:39 :: afk229.neoplus.adsl.tpnet.pl

Minty ( Gniadka

A przepraszam bardzo - można to tak usuwać podpis autora z szablonu?! Naruszylaś poważnie nasz regulamin i MOJE zaufanie więc nie pozasotaje nam nic innego jak zglosić Twój blog do admina. Wybacz ale regulamin jest po to aby go PRZESTRZEGAĆ. I możesz być pewna, że będę w tej sprawie bezwzględna i bez zkrupulów tak jak ty skasowalaś podpis. Nie mów, że sam się skasowal bo nie uwierzę ... Niech sprawiedliwości stanie się zadość!

..::Spam::..
livand.glt.pl
24.07.2005 :: 16:03 :: akd66.internetdsl.tpnet.pl

To znowu my przysyłamy ci już 2 upomnienie o nasz podpis naprawde masz ładny blog i nie chcemy go kasować więc lepiej zrób te podpisy a nie usuniemy ci bloga. Chyba nie chcesz skończyć tak jak kumpele z www.kumpele.ziomek.us sama zobacz jak nabroiły masz 3 dni i żegnasz się z blogiem. Bardzo nam przykro - Zespół livand.glt.pl
24.07.2005 :: 12:01 :: akd66.internetdsl.tpnet.pl

Redaktorka liva

Jestem oburzona usunęłaś podpis z naszego szablonu masz 3 dni aby to naprawić jak nioe to kasujemy ci bloga lepiej to zrób!

09.06.2005 :: 22:05 :: avx17.neoplus.adsl.tpnet.pl

Marta

Aha, sciagnelam takze jedno zdjecie. Z gory dzieki.papatki
09.06.2005 :: 21:54 :: avx17.neoplus.adsl.tpnet.pl

Marta

Ale swietny blog!!!!!!!!Super fotki i w ogole!!Wydaje mi sie ye to jest jeden z najleopszych blogow jakie widzialam. super! Oby tak dalej!!!!Wpadnij do mnie na bloga www.avrilka77.blog.onet.pl
Talk.pl :: Wróć